EunesaEunesa

Įmonės istorija

UAB „Eunesa“ – jauna, perspektyvi ir nuolat tobulėjanti įmonė, kuri specializuojasi žemės kasimo, trinkelių klojimo, drenažo ir lietaus kanalizacijos darbuose, valymo įrenginių montavime, transporto paslaugose, tačiau teikia ir daugybę kitų paslaugų.

Didžiuojamės savo komanda: įmonėje dirba didelę patirtį sukaupę meistrai ir operatoriai, jau įgyvendinę daugelį didelių ir mažų projektų, nebijantys iššūkių ir naujovių.
Įsiklausome į Jūsų poreikius, pagal juos nuolatos plečiame paslaugų asortimentą, naujiname savo įrangą.

Susisiekite – konsultuokitės, teikite savo pasiūlymus ir pageidavimus, komunikuokite, kad kiekvienas darbas būtų įvykdytas maksimaliai greitai ir kokybiškai. UAB „Eunesa“ paslaugas teikia Kaune, Kauno raj. ir visoje Lietuvoje.

„Eunesa“ – visuomet gera statybų pradžia!

Vizija

Puoselėjame viziją tapti Jūsų patikimiausiu partneriu statybos darbuose, gabenant krovinius, puošiant ir puoselėjant aplinką bei gyvendinant grandiozinius projektus. Nuolat tobulėjame ir žengiame tik į priekį, sekame naujausias statybų tendencijas, nuolatos naujiname savo technika.

Misija

Mūsų įmonės misija – palengvinti Jūsų kasdienybę teikiant paslaugas, kurios padėtų darbus atlikti greičiau, gyventi gražiau, o krovinius pervežti – našiau. Mes neskirstome darbų į mažus ar didelius, kiekvienas darbas mums yra savotiškas iššūkis, kurį stengiamės atlikti profesionaliai ir be priekaištų.

KasuKasu.lt-profesionalus-kasimo-darbai
 

Susisiekite su mumis

Reikia pagalbos? Turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią užklausimo formą ir mes su Jumis nedelsiant susisieksime