EunesaEunesa

BOBCAT NUOMA

Prieš du dešimtmečius Europos rinką užkariavę Bobcat minikrautuvai tapo nepakeičiami atliekant daugybę jėgos reikalaujančių darbų. Minikrautuvus pritaikysite tiek nelygiose statybų aikštelėse, tiek ir ūkyje. Bobcat – patvarus, lengvai valdomas, puikaus pravažumo, galingas transportas.
Išsinuomoję visame pasaulyje populiarius minikrautuvus, būsite tikri, kad darbai bus atlikti per keliskart trumpesnį laiką ir kur kas efektyviau. Patyrę, profesionalūs vairuotojai užtikrins darbų kokybę ir našumą.

Skaityti plačiau
bobcat-kasukasu
Mini-eskavatorius-nuoma

MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA

Ieškote, kas greitai ir kokybiškai pagelbėtų statybų aikštelėje ar bet kokiame kitame strateginiame objekte? Jums pagelbėti gali mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi.

Siūlome puikios būklės mini ekskavatorių, su kuriuo žemės kasimo darbai bus atlikti akimirksniu. Susisiekite nurodytais kontaktais – visą servisą atliksime mes, Jums nereikės niekuo rūpintis!

Skaityti plačiau

LIETAUS KANALIZACIJA

Lietaus kanalizacija: ką apie tai verta žinoti kiekvienam?

Turite jums priklausantį pastatą? Tokiu atveju be lietaus kanalizacijos išsiversti tikri nepavyks, o, kad galėtumėte priimti pačius geriausius sprendimus, susijusius su šiuo gaminiu, būtina žinoti ir keletą svarbių dalykų. Tad ką apie lietaus kanalizaciją verta žinoti kiekvienam?

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina akcentuoti kalbant apie lietaus kanalizacijas, yra suvokimas, kodėl šis gaminys apskritai yra reikalingas.

Skaityti plačiau
lietaus-kanalizacija
drenazas

DRENAŽAS

Svarbiausi faktai apie drenažą

Drenažas – tai tik vienas iš daugelio sprendimų, kurį verta įgyvendinti tuo atveju, jei turite jums priklausantį pastatą, norite gyventi kokybiškai, tvarkingai bei saugiai. Na, o dalykų, kuriuos verta žinoti apie drenažą – labai daug. Kokie faktai yra patys svarbiausi? Jais ir pasidalinsime šį kartą.

Kas apskritai yra drenažas?

Skaityti plačiau

TRANSPORTO PASLAUGOS

Ieškote būdų, kaip pigiau ir patogiau pervežti krovinius? Natūralu, kad turite tik lengvąjį automobilį, kuris kroviniams gabenti visiškai nepritaikytas. Perveždami krovinius disponuokite savo laiku ir išvenkite netalpių priekabų, įprastų ir stogo bagažinių. Paprasčiau, efektyviau pakraukite ir iškraukite krovinius.

Krovinius gabenkite saugiai ir patogiai – pasitikėkite profesionalais. UAB „Eunesa“ teikia profesionalias transporto bei krovinių pervežimo paslaugas.

Skaityti plačiau
www.kasukasu.lt
trinkeliu-klojimas

TRINKELIŲ KLOJIMAS

Pabodo kieme nuolat telkšančios balos ir „purvo vonios“? Rinkitės trinkeles, kurios neįtikėtinai praktiškos, ilgaamžės ir puošnios. Net ir paprasčiausiomis trinkelėmis išklotame kieme smagu vaikštinėti, patogu parkuoti automobilius, nebaisūs nei lietūs, nei rudens darganos.

Trinkelių klojimas – mūsų „arkliukas“, garantuojame kokybę – tai šiame darbe ypač svarbu.

Skaityti plačiau

VALYMO ĮRENGINIAI

Valymo įrenginiai: pasirinkimas, pastatymas, naudojimas bei priežiūra

Šiandien būtų galima išvardinti ne vieną įrenginį, kuris gerokai palengvina mūsų buitį, paverčia ją tvarkingesne, saugesne, leidžia įgyvendinti įvarius sprendimus, leidžiantis gyventi kokybiškiau, saugiau, tausoti gamtą. Vienas tokių gaminių  yra ir valymo įrenginiai.

Skaityti plačiau
valymo-irenginiai
slaito-formavimas-kasukasu

APŽELDINIMAS IR DIZAINAS

Gražus, tvarkingas kiemas, aikštelė ar pievutė – tai tarsi žmogaus ar įmonės vizitinė kortelė. Gražioje aplinkoje visuomet maloniau būti, o klientams ar tiesiog praeiviams gera paganyti akis. Taigi jei taupote savo laiką ir norite kokybiško rezultato, aplinkos tvarkymo darbus patikėkite įmonei „Eunesa“.

Skaityti plačiau

SNIEGO VALYMAS

Iškritęs sniegas atneša ir džiaugsmo, ir nemažai rūpesčių. Nugulęs keliuose, šaligatviuose, daugiabučių kiemuose, parkuose, rajoninių vietovių žvyrkeliuose ir kitur jis sukelia nemažai rūpesčių. Deja, kelininkai pasirūpina ne visomis teritorijomis, taigi patiems gyventojams reikia rasti, kokiu būdu nuvalyti sniegą. Sniego kastuvais vienam asmeniui galima nukasti ne didesnį kaip 20 kvadratinių metrų plotą, o kas toliau?

Skaityti plačiau
sniego valymas

 

Susisiekite su mumis

Reikia pagalbos? Turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią užklausimo formą ir mes su Jumis nedelsiant susisieksime